2010. január 25., hétfő

Ja, ma még semmi értelmeset nem csináltunk a hajmosáson kívül, de majd most kcsit talarítunk, meg ebédet főzünk, aztán bemegyünk a suliba és megpróbálunk átlátni a káoszon, és megszervezni az órarendünket.
PUSSZ

3 megjegyzés:

  1. Halihó!
    Örömmel hallom hogy milyen finomakat esztek:) És igen...., én is ismerem azt a bizonyos kiáltozást a mi drága Liácskánktól:)
    Akartam mesélni, hogy csak úgy brahiból jelentkeztem gyakornoknak egy rendezvényszervező céghez mert láttam a hirdetésüket, és a legnagyobb poén az hogy engem választottak, uh ma volt az első napom!!!
    sok sok puszi nektek
    mi pénteken voltunk csokifondüzni, a társaság jó volt, de a hely nem annyira. Szombaton meg Kádár Évi party volt:)nah pusza

    VálaszTörlés
  2. Hívd fel a Brendát!
    És egyél fagyit :)
    szerelek

    VálaszTörlés
  3. Hívom Brendát, és tényleg szoktam fagyit enni, kekszeset:)
    Pusssz

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.