2010. január 27., szerda

A hétfő-keddünk szinte csak az órarend szervezéséről szólt, és még mindig nem értünk el túl sok eredményt!!! Már megőrül tőlünk az egyik erasmus kordinátor, nagyon kedves, de attól még nem érti a problémáinkat. Ezek a következők:
-alig találunk olyan tárgyat, ami kapcsolódik a szakunkhoz, és még nem végeztük el, vagy nem hangzik borzasztóan, és legfőképp jó időpontban van
-mert a tervünk az lenne, hogy azt az 5 órát amink van 3 napra tegyük, hogy ne kelljen minden nap 2 órát utaznunk
Most egy magyar mániás pasi mondta a Liának, hogy semmi gond, mindent megold, és segít, úgyhogy ebben bízom én is, írtam neki emailt, és péntekre kértünk időpontot hozzá. Nagyjából ugyanazokat a tárgyakat szeretném tanulni, mint Lia, de azért egy vagy 2 turizmusos tárgyat is. Abból eddig találtam 3at, szar időpontokban, és az egyik csak angolul van. Igazából olyan, mintha ez csak minket érdekelne, másoktól azt látjuk, hogy leszarják miket tanulnak, felvettek nekik valamit.. Pl 2 belga lánynak olyan az órarendje, hogy konkrétan minden nap kiutaznak 1 óra miatt...na neee.
Na majd talán Miguel segít.
Voltak amúgy még ilyen erasmusos tájékoztatók, azok tetszettek, tegnap a spanyolra mentünk be, és nagyon örültünk neki, hogy mindent értettünk. eddig mindenki iszonyat kedves, kopp kopp kopp.
Hétfő éjszaka havazott, amin megdöbbentem, mert kedden elindultunk suliba verőfényes napsütésben, száraz utakon..és egyszer csak egy autó tetején megpillantottam egy kis hótakarót...visszafordultam, mint a filmekben (MIVVAN??) De azért nagyon szépen sütött a nap, és a suliba menet feltöltődtünk napfénnyel.
Ma sokáig aludtunk,elmegyünk egyet múzeumozni,és este bemegyünk a suliba még egy tájékoztatóra, utána meg buszos városnézésre jó sok erasmusossal. Este talán buli, meg holnap este is.
Ezekről majd beszámolok.
Puszi mindenkinek!!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.