hm, milyen csinos spanyol fiatal ember a szobor jobb oldalán :)(remélem hogy értékeled Zsófim az első kommentem jelentőségét :P)
Értékelem Karesz..nem is te lennél:D
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.
hm, milyen csinos spanyol fiatal ember a szobor jobb oldalán :)
VálaszTörlés(remélem hogy értékeled Zsófim az első kommentem jelentőségét :P)
Értékelem Karesz..nem is te lennél:D
VálaszTörlés