Ja, ma még semmi értelmeset nem csináltunk a hajmosáson kívül, de majd most kcsit talarítunk, meg ebédet főzünk, aztán bemegyünk a suliba és megpróbálunk átlátni a káoszon, és megszervezni az órarendünket.
PUSSZ
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Halihó!
VálaszTörlésÖrömmel hallom hogy milyen finomakat esztek:) És igen...., én is ismerem azt a bizonyos kiáltozást a mi drága Liácskánktól:)
Akartam mesélni, hogy csak úgy brahiból jelentkeztem gyakornoknak egy rendezvényszervező céghez mert láttam a hirdetésüket, és a legnagyobb poén az hogy engem választottak, uh ma volt az első napom!!!
sok sok puszi nektek
mi pénteken voltunk csokifondüzni, a társaság jó volt, de a hely nem annyira. Szombaton meg Kádár Évi party volt:)nah pusza
Hívd fel a Brendát!
VálaszTörlésÉs egyél fagyit :)
szerelek
Hívom Brendát, és tényleg szoktam fagyit enni, kekszeset:)
VálaszTörlésPusssz