Ahogy mondod - szörnyen izgi! Tök cukik vagytok, esküszöm Barátok közt helyett sokkal szívesebben olvasom a ti életeteket, legalább van vmi relevanciája is, ellentétben a BK-el... Muszáj szabadulnom az opkut tanulástól... :S Szóval így tovább, élvezzétek a napokat, egyetek jókat, és tessék válaszolni a mailemre Zsófi.
Ahogy mondod - szörnyen izgi! Tök cukik vagytok, esküszöm Barátok közt helyett sokkal szívesebben olvasom a ti életeteket, legalább van vmi relevanciája is, ellentétben a BK-el... Muszáj szabadulnom az opkut tanulástól... :S Szóval így tovább, élvezzétek a napokat, egyetek jókat, és tessék válaszolni a mailemre Zsófi.
VálaszTörlés