2010. február 11., csütörtök

back

Hola guapas y guapos!(Sziasztok csinosak=szépségek!-nőnemben, és hímnemben)
Nagyon rég nem írtam, ez remélem nem gyakran fog előfordulni. De a múltheti iskola kezdés kicsit megviselt, hisz ismertek... a kezdet nem egyszerű, de még így is azt mondom, hogy itt mindenki laza, és talán most már én is lazább tudok lenni. Ezt persze ma mondom, amikor is megírtam az első dolgozatomat(máris), comportamiento de consumidor nevű tárgyból, ami a fogyasztói magatartásnak felel meg, és kellemes csalódás ért. 20 pontból 13,25 pontot értem el, és ezt egy-két hete még csak álmodni sem mertem volna, hogy megértek ilyen szövegeket..Készültem rá nyilván, de úgy gondoltam, hogy ez az elején még nagyon nem fog menni. Van csomó spanyol, akinek hasonló vagy rosszabb pontja lett..ez boldogsággal tölt el. Maga a tantárgy elég közgázos, igazából ezeket már tanultam, csak rég..és kicsit más módszerrel. Liával nagyon meglepődtünk a színvonalon, olyan feladatok voltak órán is, nem értettük, hogy ennyire nem értjük mit kell csinálni, vagy ennyire egyszerű lenne a megoldás..Az utóbbi:) Szóval most meg vagyok elégedve a teljesítményemmel koppkoppkopp...Mázli volt mondjuk, hogy végig karikázós volt a feladat típus (a,b,c,d), mert azér gazdaságimagyarázatot asni szövegesen spanyolul talán még kicsit bonyi, de mondjuk ilyenre számítottam, lesz ilyen is.
Najó folytatom nem sokára, és jöjjenek a régebbi élmények.

2010. február 9., kedd

Ahoi!

Na végre hozzám is eljutottak az infók, és én azt hittem, hogy ez megszokott hogy nem hallok az elutazott barátnőről, hisz mondtátok, hogy Anna sem adott jelet.
Elképesztő élmény volt olvasni "hihetetlen, de élmény":) Még egy kis pofozgatás és már ki is lehetne adni utazási kalauzként:) Továbbra is vigyázzatok magatokra!!
Az egyik Hű olvasód;)

2010. február 1., hétfő



Las chicas húngaras, az utolsó este 4en együtt


Margarita, tequila, Mexico....Eduardo ott elől...



Lia,Camila,Michaela,Pirita(lakótársunk),és én :)


Palacio Real, esti városnézés az erasmusosokkal