a kukorica a levesben egészben volt, vagy darálva? :) fincsi? :)
egészben volt a kuki, fincsi volt:)
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.
a kukorica a levesben egészben volt, vagy darálva? :) fincsi? :)
VálaszTörlésegészben volt a kuki, fincsi volt:)
VálaszTörlés