Sziasztok!
A hétvége pihenéssel telt, Lia gyógyulgatott, ismét elemében van, ez abból látszik, hogy elkezd idétlen hangon "ordibálni velünk", valamint szerelmének skype-on magas hossszú, kitartott hangon bókol. :) Ez a lakás fő hangja, tegnap megállapítottuk a többiekkel, hogy ez nagyon hiányzott.
Zsófinak jött egy barátja, és hozott nekünk vegetát, jupppppíííí:D
A szombat az tényleg csak punnyadás volt, este elmentem boltba, hogy másnap legyen kenyerünk. És egy nagy adag gyümisalit is csináltam, dinnyével, almával, szőlővel, eperrel, és ismét görög joghurttal.
Vasárnap reggel elmentünk egy hatalmas utcai vásárba, annyi jó dolgot láttuk, hogy ihaj.. De mi inkább praktikus dolgokat vettünk, mint fokhagymanyomó, meleg itthoni nadrág, ilyesmi:)Jó tanácsot kaptunk Zsófitól, hogy érjünk oda 10re, mert déltől moccanni sem lehet...és tényleg, hihetetlen embermennyiség volt..A metrómegállónál is hering effektus. Hazajöttünk ebédelni, tésztát ettünk (ami már a fülünkön jött ki, mert péntek óta azt ettük, véletlenül túl nagy mennyiséget csináltunk a pörkölthöz. De megpróbáltuk mindig máshogy elkészíteni, ez tegnap azt jelentette, hogy sajtos,tejszínes öntetet csináltunk hozzá. Ebéd után annyira szépen sütött a nap, hogy "vétek lett volna itthon maranni anyám" (idézet nagymamámtól:)). Úgyhogy megnéztük a Plaza Mayort, Madrid másik főterét, ami eddig még kimaradt. Számomra is új volt a látvány, mert amikor Camiloékkal voltam ott 2 éve, akkor egy fesztivál volt, és dugig volt emberekkel. Nagyon szép tér, és a környező utcácskák is gyönyörűek!!! Közben megint belebotlottunk pár szuper boltba,igyekeztünk ellenállni a kísértésnek, és voltunk egy zöldség-gyümölcs-hal piacon...jajj gyárákák...az fantasztikus:)
Este csináltam avokádókrémet, nagyon ízlett a lányoknak, pedig az avokádó nem volt tökéletes..Az elkészítési módom persze az volt:D Beszélgettünk családjainkkal, barátainkkal, és megnéztünk egy filmet félig. A Julie és Julia-t, a lányok ma vizsgáznak ma, ezért inkább majd ma befejezzük. Hajrá lányok!:)
És nektek is hajrá, ha még lenne vizsgátok!
PUSZI
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Hej ha te ilyet írsz Liáról kíváncsi vagyok ő mit gondolhat rólunk mikor beszélgetünk:)
VálaszTörlésannyi sok jó dolgot írsz egy bejegyzésbe hogy nem győzök rá reagálni így inkább hagyom is és majd élőbe...
Csók