2010. január 17., vasárnap

A mai nap csak du. 2kor indult, de ez az első bejegyzés tartalmából kiderülhet, hogy miért:)
Elmentünk egy kicsit várost nézni, és wifit vadászni, mert itthon nem találtunk délután.....:(
Ugyanis azt lopjuk. Képet majd rakosgatok még párat, csak nem ma...
Kifizettünk egy havi lakbért, meg a kauciót. Jajj de sok költség van, no majd kigazdálkodjuk valahogy. Köszönet a főtámogatóinknak: A CSALÁDNAK :)
Este mehettünk volna a lakótársainkkal egy mexikói családhoz vacsorára, de inkább itthon maradtunk pihizni, majd legközelebb. Tegnap bevásároltunk, ezt kihagytam az első bejegyzésből, van közel egy LIDL, felmértük az árakat, és megvettük a szükséges cuccokat, úgyhogy ma azt vacsoráztuk, és a kis laptopunkkal pihengettünk a Liával.
Most megyek aludni, képek majd érkeznek.
Azt is meg fogom oldani, hogy tudjatok nekem ide is megjegyzéseket írni...majd szépen apránként mindent....
JÓ éjt!

1 megjegyzés:

  1. Halihó!!!
    Örülök hogy írtál!:)
    Ügyes vagy, már a Liát is megdícsértem emiatt!!!:)
    Hatalmas havazás van itthon még most is esik a hó, tegnap úgy 22órakor kezdődött és nem állt el!!!:)
    Gondolom nem sokan szeretnék olvasni az itthoni dolgokat, de én azért szeretnék ilyesmikről is írni!
    Tanuljátok meg elkészíteni azokat a rákokat hogy itthon is tudjunk enni:)
    sok puszi

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.