2010. január 20., szerda

2 megjegyzés:

  1. hm, milyen csinos spanyol fiatal ember a szobor jobb oldalán :)

    (remélem hogy értékeled Zsófim az első kommentem jelentőségét :P)

    VálaszTörlés
  2. Értékelem Karesz..nem is te lennél:D

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.