Grande. Végre itt:) Mostantól ígérem, hogy a kommentjeimtől lesz hangos ez a kis erasmus-blog, no persze minél több írást kérünk. Mert a szó elszáll... de hogy valami spanyol mókával kezdjem kommentelésem irodalom (értsd iroda lom - office trash) történeti remekeit, hát Zsófi kedvéért szóljon: http://www.youtube.com/watch?v=8tPuFcFX_lU&feature=related
Grande. Végre itt:) Mostantól ígérem, hogy a kommentjeimtől lesz hangos ez a kis erasmus-blog, no persze minél több írást kérünk. Mert a szó elszáll... de hogy valami spanyol mókával kezdjem kommentelésem irodalom (értsd iroda lom - office trash) történeti remekeit, hát Zsófi kedvéért szóljon:
VálaszTörléshttp://www.youtube.com/watch?v=8tPuFcFX_lU&feature=related
Jupíííííííííííííí, végre köztünk :)
VálaszTörlésMár rég írtam blogot, ígérem hamarosan bepótolom.
Köszi Dancsi a remek hozzászólásod, hogy hiányzott....:)