2010. február 9., kedd

Ahoi!

Na végre hozzám is eljutottak az infók, és én azt hittem, hogy ez megszokott hogy nem hallok az elutazott barátnőről, hisz mondtátok, hogy Anna sem adott jelet.
Elképesztő élmény volt olvasni "hihetetlen, de élmény":) Még egy kis pofozgatás és már ki is lehetne adni utazási kalauzként:) Továbbra is vigyázzatok magatokra!!
Az egyik Hű olvasód;)

4 megjegyzés:

  1. Hmmmm...még csak ismerkedem a blog használatával, úgyhogy sorry ha valamit nem jó helyre írok, vagy valami;)

    VálaszTörlés
  2. Juliska, úgy örülök, hogy írtál, sajnálom, hogy eddig nem derül ki, hogy hiba csúszott a szerkezetbe, beperelem a yahoo-t..
    Remélem hasznos infókat tudtál meg az ittlétemről, és követed ezek után is, holnap írok!
    Puszi

    VálaszTörlés
  3. Ne haragudj, Juli, hogy le Juliskáztalak, de olyan rég hívtalak így, hogy muszáj volt!!
    És ne haragudj, hogy nem jártam előbb utána annak, hogy te nem kaptad meg a meghívó a blogra, tényleg még első héten megnyitottam, és elküldtem ugyanazoknak, akiknek a megérkezős levelet..
    Most készülök újra írni, örülök, hogy tetszik, akkor "átjön" a feeling, hogy itt mennyire jóóó!
    Puszi:)

    VálaszTörlés
  4. Csak tőled fogadom el a "Juliskázást" úgyhogy megbocsátható:);)

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.