2010. február 1., hétfő



Palacio Real, esti városnézés az erasmusosokkal

2 megjegyzés:

  1. Grande. Végre itt:) Mostantól ígérem, hogy a kommentjeimtől lesz hangos ez a kis erasmus-blog, no persze minél több írást kérünk. Mert a szó elszáll... de hogy valami spanyol mókával kezdjem kommentelésem irodalom (értsd iroda lom - office trash) történeti remekeit, hát Zsófi kedvéért szóljon:
    http://www.youtube.com/watch?v=8tPuFcFX_lU&feature=related

    VálaszTörlés
  2. Jupíííííííííííííí, végre köztünk :)
    Már rég írtam blogot, ígérem hamarosan bepótolom.
    Köszi Dancsi a remek hozzászólásod, hogy hiányzott....:)

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.