2010. március 17., szerda

Nyááááár van nyáááááár!!!
:) Már napok róta szép idő van, egyszerűen nem lehet kibírni, hogy beadandókat kell csinálni, az internet mellett ülni, és dogára kell tanulni..de általában a napsütés győz, napoztam ma a teraszon, tornásztunk Liával( olyan rég mozogtam, hogy teljesen rosszul lettem, füldugulás, szédülés, ilyen nem szokott lenni), délelőtt meg adatokat gyűjtöttem egy beadandó feladathoz. Beszéltem Julival, anyuciékkal, Szabival(új reklám, yeah!!). Most pedig irány a város, tapas bár.
30-án megyek haza, reszkessetek!

1 megjegyzés:

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.