2010. március 13., szombat

Szerdán voltunk brazil étteremben, és FANTASZTIKUS VOLT!!!! Nem voltak nagyon különleges kaják, de sok-sok-sok hús. És ilyen all-you-can-eat típusú étterem, csak nem kell odamenned kiszolgálni magad, hanem kijönnek és hozzák neked a különböző husikat, 14 félét, Camila (aki ugye brazil)már volt ott, és nagyon okosan az első pár húsból nem kért, azok csirkék voltak. De mi nem tudtuk megállni..pedig ami azután jött...NYAMI, tényleg azóta is álmodom velük. Bárány, marha..marhajóó.És még véresek voltak kicsit, de olyan omlósak, és ízesek. Camila közben elmondta, hogy mennyire húsevők ők, és hogy olcsó a hús nagyon. Volt mellé az asztalunkon rizs, krumpli, saláta, és rántott banán, ami még feldobta a dolgokat, annyira ment a húsokhoz. Aki kijön meglátogatni, elviszem oda! Megéri, 12,5 euro plusz ital fogyasztás.

Tegnap játékestet tartottunk, pálinkát itattunk mindenkivel, a törököknek, meg egy német lánynak ízlett. Van egy nagyon aranyos francia lány, Margot, és ő hozott magával 2 törököt,akik nagyon aranyosak voltak:)És Camilával csináltunk rántott banánt a brazil éttermen felbuzdulva..nagyon jól sikerült, mindenki megnyalta mind a 10 ujját. Az utolsó csapat fél 4kor távozott,utána jót aludtunk, Camila itt aludt a szobámban, mert ő ugye nem Madridban, hanem Villavisiosában lakik.

Reggel, azaz du.2kor meg rendet raktunk a tegnapi buli után, és fejedelmi reggeli-ebédet csináltunk. Bundás kenyeret a megszáradt bagettekből, aztán még rántott banánt is csináltunk olvasztott csokival...nagyon boldogok voltunk, hogy ilyen finomat csináltunk, és még a nap is szépen sütött...mondjuk pont azért halasztottuk el a kirándulást Segoviába(ma mentünk volna), mert rossz időt mondtak, de így holnap (vasárnap) megyünk. Reméljük marad a jó idő!!!!

Holnap tehát kirándulás!
Jó éjt!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.