Nagyon jól éreztem magam otthon, találkoztam sokatokkal szerencsére, még ha nem is annyit, amennyit szerettem volna.. Voltam családdal színházban természetesen, de a Madách előadásáról szünetben hazamentünk, annyira csapnivaló volt.. 39 lépcsőfok a címe, és ne nézzétek meg!!!! Illetve azért érdemes, hogy megkérdezd magadtól: ezt mégis hogy tűzhették műsorra. Második alkalommal azonban a Víg színház Hegedűs a háztetőn-jét néztük, és az szupi volt. Egerszegre is lementünk Szabistól:), nagyon finomakat ettünk hála Ildinek (nagynéni) és mamának!!! Tényleg jól telt a szünet, de meg kell mondanom, hogy ezt így kibírnám, ha csak látogatóba járnék haza:) Vagy most legalábbis így érzem.. Nagyon hiányoztok, de inkább költözzetek ide vagy gyertek gyakran :)Na jó úgyis visszamegyek nyáron, és egy ideig úgy tervezem, hogy otthon is maradok.
Ez a blog viszont a madridi életről szól, úgyhogy térjünk vissza az ibériai félszigetre. Szerda délután indultam vissza, Frankfurtban szálltam át, de még előtte 4 órát eltöltöttem azon a hatalmas reptéren. Lenne mit fejlődnünk.. bár ami a személyzetet illeti, egy iszonyat bunkó nő szolgált ki az egyik kasszánál... kérdeztem tőle valamit egy termékkel kapcsolatban angolul, németül válaszolt: halvány gőzöm sincs. Végül éjfél körül értem haza az utolsó metróval, közben láttam egy pasit, ahogy kirabol egy alvó pasit...az nagyon jó élmény volt,mert észrevette, hogy észrevettem...gondolhatjátok, hogy éjszaka a majdnem üres metrón de jó lehetett.
Röpke 3 óra alvás után reggel 6kor keltem, írtam egy dolgozatot fogyasztói magatartásból, utána összeraktunk egy marketing előadást gyorsan Liával meg egy német sráccal, volt spanyol órám, amin végre sokat beszélgettünk, általában csak igéket ragozunk..viszont az óráról kiviharzott egy svéd lány becsapva az ajtót maga után. Lia pont ott volt, és megtudta, hogy a lánynak öngyilkos lett a legjobb barátnője..teljesen lehangolt minket az infó..egy jó kedvű, barátkozós lány volt elvileg, és semmi előjele nem volt az ég világon...
Vidámabb téma: az egyik dolgozatom amit szünet előtt írtam nagyon jól sikerült, ügyi vagyok:) Megijedtem, mikor hallottam, hogy a legstréberebb szuperinteligens német lány csak 6,5-öt kapott (itt 10 a maximum)..mi lesz velem- gondoltam- 2es, 3as? Nem 8,6 pontot kaptam :)
Apró örömök:
-felújítják kívülről a házunkat, fel van állványozva a teraszunk, tiszta dzsuva, nem tudunk napozni, és a munkások itt mászkálnak
-meleg víz problémáink vannak, de talán most már megoldódott
-rengeteg projektet kell csinálni, és köztük vannak nagyon összetettek, és nehezek, amik majd elveszik a nyári Madridtól az időmet, de nem hagyom magam!!
-internet szolgáltatónk (3com) egyre kevesebbet van itthon, ami rémisztő ránk nézve, de talán ezt is megoldom, kaptam Camilotól mobilnetet.
KÜLÖN ROVATOMAT OLVASHATTÁTOK CSAK ITT CSAK MOST :)
Voltunk brazil étteremben tegnap este ( 3 órás alvással is úgy gondoltam, hogy csatlakoznom kell a többiekhez), megérte:) Camilának itt van 2 francia barátja, nekik mutatta meg az éttermet, nagyon aranyosak. Holnapra pedig kiruccanást tervezünk Salamanca-ba, ami elég messze van, még az is lehet, hogy kocsit bérlünk, mert az olcsóbb. Aludni még nem sokat aludtam, ma is szülinapi buliba kéne menni, de azt hiszem kihagyom.
Most pedig készítek valami vacsit, és videózom, ez a terv.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.